Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2011, 10:38   #27
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
Blizna siedział w fotelu kapitana i czekał. Wtedy nagle znikąd pojawił się olbrzymi statek. Blizna uśmiechnął się pod nosem.

-Mary, spenetruj ich osłony. Wejdź w system i na mój znak wyłącz je na krótką chwilę, na tyle, dokładnie kiedy salwa zbliży się na linię ich pola siłowego. Gdy przeleci włącz z powrotem ich osłony.
-Tak jest - odpowiedział syntetyczny, kobiecy głos.

- Wywołajcie mi ten statek... - rzekł spokojnie
-Ale sir... - powiedziała jakaś kobieta, łącznościowiec, nowa.
-Wykonać!
-Tak jest

Gdy tylko uzyskał połączenie rzekł do Inaków:
-Tutaj krążownik Ligii Ludzkości "Ciemiężyciel". Poddajcie się. Mamy nową amunicję penetrującą osłony. To nie są żarty, macie pięć minut - po jego słowach chwilę później dostał wiadomość od tamtego statku:
-wiadomość nieszyfrowana #3567349976: od #456366 do #Ciemiężyciel: Odmawiamy poddania się. Zginiecie. koniec wiadomości #3567349976.

Wszystko zgasło na chwilę tylko po to by się włączyć. Blizna niemalże zanosił się śmiechem i był szczęśliwy jak dziecko.
-Evans, wraz z ludźmi ustalcie co nam chcieli zepsuć, czy mamy jakieś uszkodzenia. To co jest zainfekowane odłączyć, zabezpieczyć - po tych słowach wcisnął przycisk na fotelu
-Kanonierka melduje siÄ™
-Namierzyć statek, celować w niego, nawet mostek spróbujcie. na Mój rozkaz wystrzelicie najpierw z jednego działa, później salwą. Tylko i wyłącznie na mój rozkaz!

Blizna rozsiadł się w fotelu. Inacy wchodzili w jego pułapkę. Albo on w ich. Tak czy inaczej, na razie to on rozdawał karty.
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.
one_worm jest offline