Wątek: X Rpg
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2011, 18:32   #2
Radagast
 
Radagast's Avatar
 
Reputacja: 1 Radagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnie
Przede wszystkim nie widzę nigdzie wyraźnie napisanego sposobu wykonywania testu.
Wydaje mi się że w walce jest trochę za dużo testów. Jeden atak wręcz to nawet 4 rzuty. W innych systemach bywa 1 (na trafienie), albo 2 (trafienie i obrażenia). Więc zgaduję, że walka będzie strasznie długa u Ciebie.
Nie podoba mi się też zostawienie inicjatywy całkowicie w gestii MG. Często nie jest wcale jasne, kto ma przewagę i właśnie jakiś rzut, wspomagany umiejętnością, by się przydał.
Cechy Spryt i Inteligencja mi się wydają zbyt podobne w sensie nazwy.
Warto by było napisać nieco więcej o cechach i umiejętnościach. Czy mają ograniczoną wartość, jak wpływają na test etc.

Ogólnie jeszcze nie mam zdania. Muszę się dokładniej wczytać, ale to te rzeczy, które mi się rzuciły w oczy. Rozumiem, że to ma być w tych klimatach Stalkera?
 
__________________
Within the spreading darkness we exchanged vows of revolution.
Because I must not allow anyone to stand in my way.
-DN
Dyżurny Purysta Językowy
Radagast jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem