Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2011, 22:19   #10
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Ja tylko dodam, że rzeczywiście czytuję Fabrykę Słów i lubię ten ich "komercyjny styl szkoły FS"

Nie przejmuję żadnych idei z prac rzemieślnika/artysty (zależnie jak kto uważa) bo nie po to to jest. Czasy gdy książka miała przede wszystkim coś przekazać minęły. A przynajmniej pozytywizm nie ma już monopolu.

Ostatnio czytałem Np. Czarną Banderę Komudy i była tam scena jak piraci chędożą faceta który przebierał się za kobitę. Czy to oznacza, że nagle poczuję pociąg do transwestytów?

Masz swoje zdanie i to Ci się chwali. Dziś to już Coś. Ale w całej twojej wypowiedzi zabrakło dwóch słów "według mnie". Ja np. uważam, że rap to ścierwo i najniższy gatunek "muzyki", jeśli w ogóle można go do tego zakwalifikować. Pod nim są tylko pieśni kościelne moherów. Ale wyraźnie zaznaczam, że "JA tak uważam", a nie że tak jest
 
Arvelus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem