Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2011, 22:32   #12
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Nie przesadzał bym z tym. Przy zanikającym czytelnictwie i coraz większej roli mediów i internetu, w którym każdy możne napisać/czytać/znaleźć co chce, to coraz mniej aktualne. Jednak nawet jeśli uznać, że coś w ty jest, to tym bardzie liczy się różnorodność tego co się czyta, bo wtedy jest okazja zapoznać się z różnymi "kamyczkami". Mówienie, że coś jest kiepskie, bo ja nie zgadzam się z ideą która tam jest przedstawiona, względnie bo nie ma takowej, do mnie nie przemawia. Nawet jeśli idea przedstawia w książce jest na prawdę zła, ot np. w dziele pewnego kurduplowatego Austriaka, to przez samo jej przeczytanie nie stanę się jej wyznawcą. Dopiero jak ograniczy mi się dostęp do innych, często przeciwnych, zacznie to być groźne.

Cytat:
była tam scena jak piraci chędożą faceta który przebierał się za kobitę. Czy to oznacza, że nagle poczuję pociąg do transwestytów?
+1

Choć istnieje ryzyko, że będziesz odczuwał lekki dyskomfort przed morskimi podróżami :P
 
malahaj jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem