Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2011, 01:09   #17
Qumi
 
Qumi's Avatar
 
Reputacja: 1 Qumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetny
Krzywię się gdy ten dziwny stwór mówi coś do nas.

Jeszcze mi brakowało, żeby bardziej zatruł tutejsze powietrze...

Nie specjalnie mnie interesowała owa Elizabeth, kimkolwiek była... w tej chwili najważniejsze było przetrwać. Ruiny w których stoimy wydają się dość solidne, choć nie jest to miejsce, w którym mógłbym poczuć się swobodnie.

-Mogę trzymać drugą wartę... my elfy nie śpimy, a jedynie wchodzimy w trans, rodzaj medytacji, a podczas niego jesteśmy mniej więcej świadomi otoczenia- bynajmniej nie chodziło mi o doinformowanie ich o elfich zdolnościach, chcę aby wiedzieli, że jeśli spróbują mnie okraść przez sen to gorzko tego pożałują.

Mój wzrok po chwili przeniósł się na kobietę.

-Ależ oczywiście... tuzin zdeformowanych potworów mówi nam, aby za nimi nie iść to my jak na złość pójdziemy...- kpiąc patrzę kobiecie prosto w oczy -Jeśli chcesz to idź, droga wolna, ja jednak zaryzykuję i posłucham ostrzeżenia.- macham do niej ręką na do widzenia uśmiechając się złośliwie.
 
Qumi jest offline