Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2011, 08:41   #21
Laos
 
Reputacja: 1 Laos jest po prostu świetnyLaos jest po prostu świetnyLaos jest po prostu świetnyLaos jest po prostu świetnyLaos jest po prostu świetnyLaos jest po prostu świetnyLaos jest po prostu świetnyLaos jest po prostu świetnyLaos jest po prostu świetnyLaos jest po prostu świetnyLaos jest po prostu świetny
Usłyszawszy słowa kapłana Evos z powodu braku lepszych pomysłów skierował swe kroki w kierunku schodów prowadzących na wspomniane pierwsze piętro.
~ciekawe o czym Johann chce ze mną porozmawiać~ pomyślał, gdy mijał kapłana. Dostawszy się na wspomniany poziom elf zaczął rozglądać się za drzwiami o których była mowa ~pierwsze piętro trzecie drzwi po prawej, czy po lewej ~ patrzył to w prawo to w lewo próbując sobie przypomnieć ~Wspaniale. Dzisiejszy dzień ewidentnie mogę zaliczyć do tych gorszych. Nie dosyć, że przez tłum wszelkiego rodzaju interesantów przed wejściem do świątyni spóźniłem się na pierwsze obrady, to jeszcze nie zdążyłem zamienić z nikim ani słowa, a teraz teraz kompletnie wyleciało mi z głowy gdzie to miało być. Pięknie ~
Po chwili stania u szczytu schodów przypomniał sobie i skierował się we właściwą stronę. Podszedł do 3 drzwi i otworzył je. Okazało się, że w pokoju nikogo nie było. Jednakże pomieszczenie zostało przygotowane na przyjęcie gościa. Ku swemu miłemu zaskoczeniu spostrzegł czekającą na niego mise ciepłej wody. Na samym środku pomieszczenia znajdował się stół na którym stał obfity posiłek i zachęcająca karafka. Evos trochę czuł się zawiedziony, że nie spotkał Johanna gdyż ciekaw był o czym chciał z nim porozmawiać.
Zjadł kolacje, umył się, i położył do łóżka.


Noc minęła dość szybko. Po przebudzeniu elf ujrzał, że stół ponownie był nakryty, a z miski unosił się delikatna para. Wstał wykonał wszelkiego rodzaju czynności poranne. Odmówił modlitwę dziękczynną do Mystry. Wyszedł z pokoju i skierował swoje kroki przed świątynię. Gdy zszedł na dół słyszał przez uchylone okna głosy jego nowych kompanów. Zatrzymał się na chwilę ~No to czas zaczynać~ stwierdził w myślach i udał się w ich kierunku.
 
__________________
"Errare humanum est"
Laos jest offline