Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2011, 11:25   #21
Revan Jorgem
 
Revan Jorgem's Avatar
 
Reputacja: 1 Revan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znany
Następny głupiec pcha się na przód. No nic, skoro ma lepszy wzrok niech idzie pierwszy. Ja postaram się osłaniać go, lepiej żeby zbyt szybko nie zginął. Budzę barda.
-Wstawaj, ktoś tu jest.
Pokazuję mu elfa, który teraz stał się jakby mniej widoczny.
-Wyjmij broń i idź po jego prawej stronie, w pewnej odległości za nim, staraj się rozgląć na boki i za siebie ile tylko możesz- rozkazałem- Ja pójdę po prawej.
Jak powiedziałem tak zrobiłem. Idąc w takiej formacji każdy zabezpieczał innym boki i tył, właściwie bardzo trudno byłoby wtedy wziąść grupę z zaskoczenia. Nauczyłem się tego przemierzając rozległe, starożytne krypty w Amn i Calimshamie, gdzie każdy krok mógł się okazać ostatnim.
 
__________________
Gdy cię mają wieszać w ostatnim życzeniu poproś o szklankę wody, nigdy nie wiadomo co się stanie zanim ją przyniosą.
Revan Jorgem jest offline