Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2011, 13:29   #105
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Myślę, że na zakończenie każdy mógłby napisać posta ze swoim "podsumowaniem" sytuacji i jakąś decyzją oraz jej uzasadnieniem. W takim wypadku niejako załatwimy dwie tury w jednej i przejdziemy płynnej dalej.

Przyszła mi do głowy jeszcze jedna myśl - niejako jako wynik wczorajszej dyskusji w docu o zaangażowaniu w sesję vs doc. Może niepoprawnie, ale wyłowiłem podtekst o PDkach. Niby za posty w sesji są PDki, co ma być jakim tam "wynagrodzeniem" za zaangażowanie w sesję i być może mniejsze zaangażowanie w doc'a jest odczytywane jako mniejszy udział w sesji (czytaj: mniejsze PDki). Proponuję wię ustalić, zę za fragmenty w doc'u punktów nie ma lub są dzielone po równo. I niejako z tym będzie spokój.

Ja uważam, że RPG musi w znacznej mierze opierać się na rozmowie i wspólnych ustaleniach i doc, pomimo swoich wad, jest do tego najlepszy - nawet jeżeli ktoś mi "wejdzie" w dialog i muszę coś przeedytowywać...
 
Aschaar jest offline