Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2011, 19:03   #115
baltazar
 
baltazar's Avatar
 
Reputacja: 1 baltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znany
baltazar potwierdza deklaracje

oczywiście może pomóc w opatrywaniu / wyciąganiu grotów / obmacaniu celem wykrycia ran

ad. 3 dotyczy wierzchwca
ad. 4 dotyczy Helfdana

aha i tak informacyjnie jakby to nie zostało wyraźnie wyartykułowane. Helfdan zostawił ptaszka (zwanego Ptaszyskiem) w wiosce elfów. Małe zwierzątka są bezpieczne... przynajmniej do czasu Pyłów.

Półelf jest też za obozem w pobliżu. z taką ilością rannych nie ma co kombinować.

Łuk jest w kręgu zainteresowania Helfdana, co jasno i wyraźnie wyartykułuje i nawet go wypróbuje. Herso może sobie łakomie patrzeć i na łuk i na dziewczyny i na wypchany miech tropiciela.

WALKA jeżeli o mnie chodzi to jej dynamika zaskoczyła mnie na PLUS nie wiem czy to wynikało z tego, że wszyscy byli w miarę dostępni czy z nowej formuły ale ja jestem za kontynuowaniem tego trendu.
 

Ostatnio edytowane przez baltazar : 15-02-2011 o 19:38.
baltazar jest offline