Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2011, 19:09   #27
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
- Proponuję wziąć ich z zaskoczenia. Będziemy mieć większe szanse - proponowała Pearlie.

Piotrek odwrócił się na te słowa.

- Ależ moja droga damo, zbrojny atak na nierozpoznane pozycje nieprzyjacielskie jest nad wyraz niewskazany z punktu widzenia strategii i taktatyki - perorował. Z jakiegoś powodu mówił teraz z francuskim akcentem i w ogóle przypominał papugę powtarzającą zasłyszane wcześniej słowa - Stąd też skłonny jestem podjąć działania rozpoznawcze jako awanman...bangarda naszej formacji i tym samym dostarczyć witalnych informacji o siłach i dyslokawalacji wrogich regimementów.

Wypiął się z dumą, wkładając jedną dłoń pod rozpiętą koszulę i podkręcając wąsa. Którego jeszcze nie miał, ale i tak gest wykonał.

Po czym mrugnął porozumiewawczo i dodał:
- To ja się zakradnę i se zobaczę, co za jedni... albo napluję im na kapelusze.

Po czym przejęty powagą misji zwiadowczej i nie zwracając uwagi na ewentualne obiekcje, zgasił pochodnie w kałuży, wysmarował sobie twarz błotem i cicho na palcach skradał się w stronę, z której dochodziły głosy.
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.
JanPolak jest offline