Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2011, 22:07   #14
Elthian
 
Elthian's Avatar
 
Reputacja: 1 Elthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodze
William ukrył swoje zadowolenie, wysłuchawszy słów krasnoluda. Wiedział już, z kim ma do czynienia, na szczęście nie trafiło mu się wielu myślących. Poznanie reszty zamieszanej w całą sprawę leżało u podstaw wykręcenia się z tej sytuacji. Kwestia tylko tego, by jego ciekawość nie stałą się powodem do podejrzeń u innych.

- Nie śmiem ukryć, że zmartwiła mnie twoja reakcja – zwrócił się do krasnoluda, - ale nie mam zamiaru wprawiać cię w gniew. Widać umiesz sobie poradzić doskonale sam… ~ „choć tu raczej przyda się odrobina mózgu, a nie krzepa i umiejętność wdawania się w pyskówki” ~ rzekł sobie w myślach Will. – Oby twoje nastawienie nie wprawiło cię w większe kłopoty – odrzekł ironicznie wstając od stołu. – Mam nadzieję, że i żaden z was nie zostanie kłamliwie uznany winnym zbrodni – odparł reszcie zgromadzenia przy ławie, po czym odszedł bogatszy o istotne informacje.

Nie dało się też ukryć, że pijaczyna, ten, który tak wiele miał do powiedzenia nie mylił się zbytnio, choć gadał zbyt dużo.

- Aktualnie wszyscy jesteśmy tak samo podejrzani, bez względu na to, co sobie każdy z was ubzdura – skierował słowa, gdy przedmówca zakończył.
 
Elthian jest offline