Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2011, 22:40   #15
Revan Jorgem
 
Revan Jorgem's Avatar
 
Reputacja: 1 Revan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znany
W tej chwili padły oskarżenia głównie w stronę nieludzi ale także ten cham przy jego stole, Grimem się zwący. Z jego gęby padł potok słów ale wszystko wyglądało jakby to zrobił tylko na pokaz, a o tym potwierdzić mogło ostatnie zdanie przez niego wypowiedziane. Dobra, nerwom ponieść się dałem, a mój wygląd też pewnie sugeruję żem zdolny do czegoś takiego ale po kiego miałbym zabijać podczas srania? Dotąd walczyłem tylko w walnych bitkach, ot czasem zasadzki urządzaliśmy na rycerzyków jak tych wieśniaków szkolili my.
-Niech moje wybuchowe zachowanie was nie myli, ostatnio wiele powodów miałem żeby tak nerwowym tera być- odpowiedział swoim łamanym bretońskim. Z dziesięć lat już chyba był w tym kraju, a jeszcze do końca nie mógł się jego nauczyć
-Tego miesiąca nie dość że leżałem z kilka godzin ze strzałą w plecach, to jeszcze przy tym łbem o kamień wyrżnąłem i oko utracił. Jedynie dzięki dobroci her Doveesa żyję i dla niego pracuję. Samuel Metzner, architekt i inżynier, absolwent Imperialnej Akademii Artylerii w Nuln- ukłonił się, tak jak to kiedyś rodzice uczyli go się kłaniać przed książętami, baronami, hrabiami i innymi, których teraz za psów uważał.
-Co do szanownych elfów i her krasnoluda, tak pochopnych wniosków bym nie wysuwał. Po pierwsze, krasnoludy powszechnie szanowane są i mało który splamiłby imię swego klanu takim morderstwem. Po drugie, skoro elfy obce są, to nie można z góry oskarżać kogoś kto tu nie pasuje. Sam wiem jak ludzie potrafią okrutni być, odrzucać to co nowe i nieznane, właśnie taka ta rasa jest, nieznana.
-Zgadzam się z mym, tym no przedmówcą co do tego że wszyscy podejrzani są ale zobaczycie, że wyjdę od tej cholernej inkwizycji zdrów i cały! Tak mi Sigmar dopomóż!
 
__________________
Gdy cię mają wieszać w ostatnim życzeniu poproś o szklankę wody, nigdy nie wiadomo co się stanie zanim ją przyniosą.
Revan Jorgem jest offline