Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2011, 22:55   #47
Revan Jorgem
 
Revan Jorgem's Avatar
 
Reputacja: 1 Revan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znanyRevan Jorgem wkrótce będzie znany
-Kapral Jurgen Mechner zgłasza się do służby!- wykrzyknął, jednak zaraz złapał się za głowę.
-Lampę taką jak górnicy w kopalniach używają mam, z prowiantem sprawę załatwić trzeba.
-Ja mogę od razu iść jak załatwicie sprawy. I jako rzeczę ja, wina do ust przez co najmniej dziesięć dni nie wezmę, tak mi Sigmar dopomóż! Wystarczy woda z tych podziemnych źródeł, dobra jak mało co innego na tym świecie ale jak coś to z tąd też radzę coś do picia wziąźć. Ruszajmy po te smocze kamienie!
Wziął cały swój sprzęt i odepchnął jakiegoś chama, który przypadkiem znalazł się przy jego kuszy, kopiąc go przy okazji i od razu zrobił się trzeźwiejszy.
-Nie ma nic lepszego na kaca, jak skopanie jakiegoś kmiotka- powiedział i uśmiechnął się złośliwie.
 
__________________
Gdy cię mają wieszać w ostatnim życzeniu poproś o szklankę wody, nigdy nie wiadomo co się stanie zanim ją przyniosą.
Revan Jorgem jest offline