Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2011, 00:25   #11
Tailong
 
Tailong's Avatar
 
Reputacja: 1 Tailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodze
dwóEnma wyszła z zaplecza wycierając ręce w wilgotną szmatę podeszła do ludzi którzy weszli i zwróciła się do owego mężczyzny w kapeluszu.
-Wybacz mości panie ,ale wydaje mi się że należy się najpierw przedstawić jestem Enma Rivers tutejsza strażniczka miasta Nuln. Według prawnego punktu widzenia powinieneś mieć dowody na to że były właściciel miał jakieś długi. Jeśli są to długi związane z niegodziwymi przekrętami my jako spadkobiercy nie musimy ich zwracać. Jeśli jednak masz potwierdzenia dwóch świadków lub dokumenty jak to powiedziałeś twój szef udowodnijcie nam najpierw te długi. Przeważnie zawiera się umowy słowne przy świadkach jak mniemam jeden świadek ze strony waszego szefa jeden od byłego karczmarza.
Enma stanęła na przeciwko tajemniczego człowieka jako strażniczka spodziewała się wszystkiego po takich ciemnych typach nawet szykanowania klientów karczmy. Enma spostrzegła 7 było przeciwników wiedziała że niema szans jeśli dojdzie do awantury więc postanowiła złagodzić sytułację.
-Skoro już tu przybyliście a zapewne szmat drogi was czeka może łykniecie tutejszy kufel piwa. Chyba takim paniczą jeden złoty trunek nie zaszkodzi lu dobre wino na rozgrzewkę. Gości w karczmie nigdy nie za wielu.Enma uśmiechnęła się do mężczyzny i spoglądała na jego dłonie uważnie. Oczekiwała na odpowiedz lub jakąś reakcję mężczyzny.
 
__________________
Czym jest dla człowieka wyobraźnia ...Nie wiem czym jest dla innych, ale dla mnie to świat do którego mogę uciec i być tam siłą dla innych.
Człowiek jest bogiem kiedy śni,i tylko żebrakiem kiedy myśli.

Ostatnio edytowane przez Tailong : 16-02-2011 o 00:44.
Tailong jest offline