Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2011, 08:18   #19
Shooty
 
Shooty's Avatar
 
Reputacja: 1 Shooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodzeShooty jest na bardzo dobrej drodze
Siergiej leżał na ziemi z plecami opartymi o ścianę, ciężko dysząc. Nie zabił, a do tego został trafiony. - Starzejesz się - mruknął pod nosem. Szybko odszukał wzrokiem wytrąconego z ręki glocka, po czym wstał i wykonał w jego stronę szybki wślizg, po drodze zaciskając na nim dłoń. Teraz priorytetem było dołączenie do pozostałych, ruszył więc biegiem w ich kierunku, trzymając głowę bardzo nisko. Prawie przy ziemi. Wydawało mu się, że mgła jakby przybrała na sile. - Pamiętaj, Mroku, to ty boisz się mnie bardziej niż ja ciebie - cicho powtórzył słowa swojej przysięgi, chowając pistolet do kabury i wyjmując nóż.

Widział już światła latarek. Jego ciało opuściło się jeszcze niżej, tym samym zwiększając prędkość sprintu. Instynktownie zaczął węszyć, a jego głowa wypełniła się dziesiątkami zwierzęcych instynktów. - Co to jest, do cholery? Czuł, jak powoli traci kontrolę nad swoimi ruchami. Stawał się coraz bardziej niebezpieczny, coraz bardziej zwierzęcy. Jakimś dziwnym cudem już prawie wyczuwał położenie tych potworów. - Czym ja się staję?...
 
Shooty jest offline