Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2011, 09:06   #119
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Raczej był używany jako szmata (w końcu na skrzydłach ciężko nosić płaszcz), jakość jest ok. Poza tym nie uważam by zwykła 'naprawa' nadawała się do naprawy magicznych przedmiotów - najwyżej do tymczasowego łatania.
Tak a'propo to proszę pamiętać o połataniu dziurawych po walce zbroi i ubrań

Odnośnie używania przedmiotów to w zasadach jest bodaj, że nie można bez identyfikacji. Jak dla mnie możecie je sobie nosić, ale zawsze jest ryzyko, że są ze skazą lub przeklęte W końcu to ekwipunek bardzo złych harpii. Jeszcze się okaże, że ciężko ranna łuczniczka nie zwiewała, bo jej to zbroja uniemożliwiała... albo co... Tak sobie tylko mówię...

Ponieważ dostaję pytania co do zakończenia tury: od osób aktywnie uczestniczących w walce nie wymagam dodatkowych postów - jakieś stare dialogi czy inne podróżnicze zabawy możecie zostawić na kolejną (będzie zresztą bardziej spójnie i chronologicznie wyglądać). W swoim poście zawrę ogólne ogarnięcie się po walce, leczenie, szukanie koni i gniazda - ale nie potrafię określić czy wyślę go dziś, jutro czy w piątek, więc możecie sami zająć się swoimi postaciami, jeśli macie ochotę.
Nie ograniczam i chętnie poczytam taką bitewną (z perspektywy postaci) czy też po-bitewną wenę.
Co do przebiegu walki również z tego względu prosiłam o komentarze, bo wiem że niektórzy chcieli by mieć większy wpływ na sytuację.

Widzę, że sporo osób tworzy nowe dialogi i ma ochotę pointegrować się w podróży, więc kolejna tura będzie luźna, bez ważnych wydarzeń, żeby dać Wam czas na opisy.
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 16-02-2011 o 09:36.
Sayane jest offline