Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2011, 13:11   #7
woltron
 
woltron's Avatar
 
Reputacja: 1 woltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumny
Wydaje mi się, że gracze mają bardzo duży wybór. Klas w różnych dodatkach jest kilkadziesiąt, o ile nie kilkaset. Do tego gracze mogą, jeżeli tylko się wysilą, stworzyć własną klasę, zmodyfikować klasę która już istnieje lub pokazać mi paluchem jaką klasą chcą zagrać i pewnie, jak znam siebie, stwierdzę, że w sumie czemu nie. Granice wyznacza wyobraźnia i zdrowy rozsądek.

A wszystko o czym piszesz można opisać i wymyślić samemu. I na tym w sumie zależy mi znacznie bardziej niż na znaniu 33 tomu dodatków D&D Bo prowadzić będę graczowi, a nie Tome of Blood Magic 10
 
__________________
"Co do Regulaminów nie ma o czym dyskutować" - Bielon przystający na warunki Obsługi dotyczące jego powrotu na forum po rocznym banie i warunki przyłączenia Bissel do LI.
woltron jest offline