Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2011, 16:48   #21
Komtur
 
Komtur's Avatar
 
Reputacja: 1 Komtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputację
"Wiedziałem że ktoś w końcu pęknie" - pomyślał Gaston gdy zaczęła się jatka. Sam jednak nie ruszył się by wziąć w niej udział, nie za to mu płacono, korzystając jednak z zamieszania, dyskretnie naciągnął kuszę. Wolał być przygotowany, gdyby sytuacja w karczmie wymknęła się z pod kontroli.

"Cholera teraz inkwizytor da nam popalić! Trzy trupy, kupa świadków, tylko że jak mu kurwa wytłumaczyć, że dwóch zbirów napadło na jego pachołka, a nikt dupy nie ruszył by mu pomóc" - Szakal myślał intensywnie - "Dobrze że chociaż mój stół jest dość daleko od tego miejsca. Jakby co to powiem, że za nim zdążyłem naciągnąć kuszę to było już po wszystkim."

Gaston czekał niecierpliwie na dalszy rozwój wypadków. Wszystko zależało teraz od urzędnika Świętego Oficjum, jak zrobi się zbyt ostry to możliwe że trzeba się będzie stąd ulotnić. "Szakal" wiedział jednak że to ostateczność, znając spryt inkwizytorów, gospodę otaczać teraz mogła kompania strażników.
 
Komtur jest offline