Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2011, 20:51   #22
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
- Ło kurwa, toś się stao się takli szybko, że ja żem nawet łyka browara nie dobił, bom właśnie go miał przy ustach. Czy jaki wałkoń to kurwa wogle widział dokładnie? Poruszali się szybciej niż... kurwa, nie wiem co... - a wszystko to mówił głośno coby wszyscy słyszali i z prawdziwym zagubieniem w sytuacyji. Po dłuższej pauzie i patrzeniu się we wszystkich kierunkach w końcu napił się, ale to tak, że trochę piwa wylało mu się na brodę, a potem na ubranie. Uderzył następnie kuflem o stół, ale nie tak, żeby coś rozbić. - Dobra, a teraz, kurwa czemu ich nikt nie pilnował? Mieliśmy się pilnowac nawzajem, a tymczasem tylko siedzicie i nic nie robicie. Ja to mam jakąś wymówkę, bo akurat, żem pił piwo, a co wy robiliście w tym momencie? Pierdoliliście głupoty, ot co. - w końcu wyjmuję miecz, ale powoli co by nikogo nie spłoszyć i stawiam go przy swojej dupie to znaczy tak, że końcówka ostrza dotyka podłogi, a prawa ręka trzyma klingę, lewa natomiast kufel, nie wstaję z miejsca - Aż wezmę ostrze do ręki i ostrzegam, że upierdolę ryj następnemu psu bratowi. A jako, że nie jestem całkiem trzeźwy to może i przypadkiem jakimś upierdolę cokolwiek innego... a i zupełniastym przypadkiem jakimś mogę i siebie zranić, bo ten alkohol to... - pauza, łyk piwa i... - A tak w ogóle to: RATUNKU!!!! STRAŻ!!! INKWIZYCJA!!!! RATUNKU!!!! MORDUJĄ!!!! - to ostatnie krzykiem takim, żeby wszystkim zadudniło w uszach, bo Grim uznał, że sytuacja jest bardziej sroga niżby to się wydawało na pierwszy rzut oka. Po cichu miał również nadzieję, że krzyk ten rozniesie się również poza norę, w której siedział.
 
Anonim jest offline