Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2011, 10:04   #20
xeper
 
xeper's Avatar
 
Reputacja: 1 xeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputację
- Nie jest dobrze. - Zaczął rozmowę Brunon, gdy tylko znaleźli się wszyscy w osobnej izbie, położonej na zapleczu. Stał tu niewielki stół i kilka krzeseł. Franz przyniósł stągiew piwa i pięć kufli, które rozstawił na blacie. - Mój brat Otto, niech Morr czuwa nad nim, postawił nas, swoich spadkobierców, w niewesołej sytuacji. Nie dość, że nie za bardzo mamy pojęcie o zarządzaniu lokalem, to jeszcze dochodzi sprawa długu. Dwieście pięśdziesiąt koron to całkiem sporo pieniędzy. Musimy wspólnie zdecydować co robimy. Ja i tak nie mam innych możliwości, jak pozostać tutaj, więc gotowy jestem poświęcić swoje oszczędności.
- Tu są dwadzieścia cztery karle.
- Położył na stole sakiewkę, wypełnioną złotymi i srebrnymi monetami. Popatrzył uważnie na pozostałych. - Dokładacie się?
 
xeper jest offline