Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2011, 15:11   #54
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
"Co robimy?" – być może zawarta w tym pytaniu bezradność do reszty rozsierdziła Lamberta. Polarnik zadziałał – choć działanie było jego żywiołem, nigdy jeszcze w ciągu misji nie przejawił takiej furii. Pchnięty impulsem rzucił się do ataku, podcinając nogi agenta i okładając kolbą peemu tę… rzecz, tę… istotę, której nie chciał nawet nazwać człowiekiem. Kolejne ciosy zadawane kolbą, lufą, ciężkimi butami spadały na esesmana.

Prawdą jest, że w tej chwili stracił panowanie nad sobą. Nie zdarzało mu się to do tej pory, zimna krew i opanowanie dotąd zapewniały mu przetrwanie w licznych wyprawach po szerokim świecie. Ale o ile pokonywanie problemów konkretnych, materialnych i zrozumiałych przychodziło mu z łatwością, tak w tej misji okazał się bezbronny jak dziecko w kontakcie z nienaturalnym.

Lambert nie rozumiał. Więc bił.
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.
JanPolak jest offline