Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2011, 23:52   #28
Zapatashura
 
Zapatashura's Avatar
 
Reputacja: 1 Zapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputację
To Neuroshima ma jakieś zalety? Bo ja nigdy takich nie widziałem.

Mechanika jest zła. Po prostu zła. Robiona na kolanie, co boleśnie widać. Nie wiem czy twórcy ją w ogóle testowali, ale nie sprawia takiego wrażenia. Raczej sprawia wrażenie, jakby twórcy stwierdzili 'hej, rzucamy tylko trzema kostkami i mamy suwak; ale fajnie' po czym rzucili mechanikę w kąt i nigdy do niej nie wrócili.

Świat się po prostu nie klei. Wrzucono do niego wszystkie pomysły jakie się dało, a co za dużo, to zwyczajnie nie zdrowo. Maszyny, mutanci, rośliny, psionika, technika, mistyka, wiara i diabli wiedzą co jeszcze. Wojna atomowa, biologiczna, chemiczna, cybernetyczna. Dla mnie to się nie trzyma kupy.

Ale miło wiedzieć, że inni znajdują jakieś pozytywy w tym, co ja uważam za kaszankę.
 
Zapatashura jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem