Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2011, 20:09   #11
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
Nagłym skrętem barku Szczur wyrzucił z przewieszonej przez plecy pochwy miecz. Złapał go w locie i stanął pomiędzy dziećmi a potworami gotów do walki. Gadziokształtne bestie jednak nie atakowały. Mierząc drużynę swymi zimnymi oczyma, wydały przeraźliwy syk.

- Ssssss! - awanturnik odpowiedział tym samym. W dogadywaniu się z bestiami pomagało mówienie ich językiem. Teraz powiedzieli sobie "Jestem groźny! Strzeż się mnie!". Tak przynajmniej podejrzewał.

Istoty zniknęły równie szybko, jak się pojawiły, ze zwierzęcą zręcznością umykając wśród roślinności.

- Smoki toto nie były, ale jaszczury jak się patrzy - rozglądał się, w obawie przed otoczeniem - Myślicie, że buty z takiego pasowałyby mi do stroju?

-Ja bym sobie stąd poszedł - zaproponował najemnik.

- Za Tobą, wielkoludzie.
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.

Ostatnio edytowane przez JanPolak : 22-02-2011 o 20:59. Powód: stylistyka
JanPolak jest offline