Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2011, 22:27   #34
Zapatashura
 
Zapatashura's Avatar
 
Reputacja: 1 Zapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputacjęZapatashura ma wspaniałą reputację
Cytat:
W Rogukanie klan Skorpiona nie przejął jeszcze władzy "bo tak", w Starym Świecie chaos dostaje w tylną część ciała "bo tak", w WoD chyba co piąta istota jest nadnaturalem "bo tak", w D&D można na odpowiednim poziomie skoczyć z 10m klifu w pełnej zbroi płytowej i zarobić tylko parę draśnięć "bo tak". Bo to tylko gra i ma być ciekawie, filmowo i różnorodnie, a poza tym Moloch nie jest doskonałą maszyną śmierci, jest zdrowo popieprzony i jego właściwe cele nie są znane obrońcom ludzkości.
Trudno mi się odnieść do L5K bo specjalnie w nią nie grałem. To samo odnosi się do Warhammera.
Ilość nadnaturali w starym (przestarzałym) Świecie Mroku przyprawia mnie o pusty śmiech- tam wszystko jest nadnaturalne.
W DnD nie można skoczyć z 10 metrów, bo tak. W DnD skacze się z 10 metrów, bo tak pozwala mechanika. Ponadto DnD jest heroic-fantasy. Spodziewamy się, że w heroic-fantasy postać będzie heroicznym, niemal niepokonanym bohaterem. W postapokaliptycznym świecie nie spodziewamy się, że w Nowym Yorku będą żyć ludzie po tym, jak na miasto spadły bomby atomowe, rzeki zostały zatrute i co tam jeszcze twórcy raczyli wymyślić. Tak samo zresztą nie spodziewam się, że potrzeba aż dziewięciu kulek kaliber 9 mm żeby zabić normalnego człowieka.

W ogóle, co to jest za pokrętna logika- inne systemy mamy dziury, więc Neura jest ok?

Cytat:
Przykłady proszę, a nie insynuacje.
Buahahahahaha
Naprawdę to napisałeś?
 
Zapatashura jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem