Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-02-2011, 23:37   #191
behemot
 
behemot's Avatar
 
Reputacja: 1 behemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwu
Ahoj,

Popchnąłem akcję do pokoju kontroli, w grupie uderzeniowej są ci, którzy chcą w niej byc, albo jak się dogadacie. Gdyby był potrzebny jakiś bardziej taktyczny opis z podziałem na stopy to dajcie znać. Oczywiście w każdej chwili możecie się wycofać.

Prócz wymienionych 4 osób nikogo więcej nie widać.

Gdyby ktoś chciał opisać coś z pominiętych wydarzeń to ok. Aczkolwiek najbardziej mi zależy na deklaracji co robicie w pokoju kontroli.

W szczególności mam myśli Alberta, który może opowiedzieć reszcie co to za bestia. Co też implikuje, że możecie podebrać z statku jakieś fajne sprzęty w granicach rozsądku.

To samo dotyczy Sorena, któremu najwyraźniej ukradłem reunion, ale jeszcze będzie czas by opisać rozmówki wiedźmy z pilotem.

Z racji tego że to ciągle scena akcji, posty nie muszą być przesadnie długie, a nawet deklaracje tutaj będą w porządku.

W ogóle taka luźna refleksja, że o wiele łatwiej jest mi pisać, gdy post gracza zakończony jest w taki sposób, że wiadomo co MG ma opisać i co postać właśnie zrobiła, i żeby postać coś zrobiła.

deMaus - w porządku, post co prawda wisi, ale albo uzupełnisz istotne braki, albo po prostu napiszesz pod nową sytuację.

Posty chciałbym zobaczyć do 2 III


EDIT: pięćdziesięciometrowy, 50m , czyli całkiem głęboka dziura, a sięga jeszcze głębiej.
 
__________________
Efekt masy sam się nie zrobi, per aspera ad astra

Ostatnio edytowane przez behemot : 25-02-2011 o 10:04.
behemot jest offline