Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2011, 10:16   #139
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Wiedźmin nie bawił się w uprzejmości i dyplomację tylko walnął prosto z mostu.

- Słuchaj Conor. Przede wszystkim nie mów do mnie per "Panie Wiedźmin" wystarczy Draug jeśli łaska. Druga sprawa, że jestem z wami z własnego wyboru i nie zamierzam się zasłaniać kodeksem - przynajmniej w tej chwili. Jesteśmy razem i możecie na mnie liczyć. A trzecia sprawa. - Tu wiedźmin skinął lekko głową w kierynku dziewczyny - Marina ma rację. Rozpoznanie to podstawa. Może się rzeczywiście zdarzyć, że czeka tam na nas dziesięciokrotna przewaga liczebna piratów. Może - nie musi. Powiedzmy nawet, że mając wiedźmina po swojej stronie ta przewaga znacznie by zmalała, ale nadal była by przewaga.

Zamilkł na chwilę i przesunął wzrokiem po twarzach zebranych. Odniósł wrażenie, że przynajmniej część z nich się z nim zgadza, a reszta przynajmniej słucha uważnie. Draug kontynuował.

- Wszyscy mamy rację. Podstawa to szybkie działanie, bo to doda nam element zaskoczenia, ale nie możemy próbować uderzyć w ciemno. Jestem za szybkim zwiadem i jeśli będzie pomyślny za dokończeniem sprawy metodą - nazwijmy to - szybkiego cięcia. Tak czy inaczej możecie liczyć na mój udział.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline