Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2011, 00:09   #28
Qumi
 
Qumi's Avatar
 
Reputacja: 1 Qumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetny
Udało się! Zajęło mi to wiele trudu, ale uratowałem kobietę. Piękna czy nie czułem, że nie mogę jej tak pozostawić. Biegliśmy przez bagna do dworku, gdzie skryłem się z resztą grupy. Byli tam, choć nie wyglądali najlepiej. Jednak nie to mnie najbardziej zdziwiło.

Kobieta chciała stąd uciekać, coś ją bardzo przestraszyło...

-Cóż, jeśli chodzi o mnie to nie mam nic przeciwko żeby stąd się wynieść. To miejsce raczej nie wzbudza we mnie pozytywnych emocji. Ale gdzie zatem proponujesz się udać, nieznajoma? I wybacz mój brak manier, to przez ten pośpiech. Morgil mi na imię, miło mi.- skinąłem delikatnie głową w geście szacunku. Może i nie była to sala balowa, ale kulturę trzeba zachować gdziekolwiek się jest.

Spojrzałem po innych, zapewne też nie mieli nic przeciwko, choć Ster wydawał się mieć zapędy na przywódcę, i to takiego który chce zrobić rzeczy po swojemu bez oglądania się na opinie innych.
 
Qumi jest offline