Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2011, 23:23   #10
Hiraga_Saito
 
Hiraga_Saito's Avatar
 
Reputacja: 1 Hiraga_Saito nie jest za bardzo znany
-Co to był za sen !?- Gdy się obudziłam przeszły mi ciarki po całym ciele. Nie mogłam pozbierać myśli. Ten sen był… był tak realny. Tylko o co w nim chodziło, odnajdź czwórkę niezwykłych… tylko co znaczy niezwykłych. Zaraz czemu słucham się snu. Powinnam iść się uszykować zaraz trzeba do pracy iść. Minęło trochę czasu przygotowałam się do wyjścia.
-Klucze? Są. Portfel? Jest.- Sprawdziłam jeszcze raz czy wszystko mam wyszłam otwierając frontowe drzwi. Jednakże mijając drzwi nowego sąsiada zatrzymałam się.
-Co ja robie?- Powinnam być w drodze do pracy. Odruchowo zapukałam. Konsternacja moich uczuć sięgała zenitu. Nie wiedziałam czy uciec czy zostać co powiedzieć i zrobić ? Nagle drzwi się otworzyły. Stał w nich młody mężczyzna. Tak więc to jest mój sąsiad Criss? Nie wiedziałam co powiedzieć. Zaczęłam się jąkać.
-Ja przepraszam… ja… jestem Julia Vigs i chciałam tylko…
Zamilkłam nie byłam w stanie wyksztusić z siebie ani słowa. Mimo to czułam jak bym znała tego Criss’a. Wiedziałam że w końcu go spotkam. Widziałam, że chce coś powiedzieć i zanim zdążył wypowiedzieć choćby jedno słowo wybiegłam z budynku. „Co ja sobie myślałam. Teraz pewnie ma mnie za wariatkę. Czy to normalne przejmować się snem?” Wtedy znowu usłyszałam ten anielski głos. „Julio odnajdź czwórkę niezwykłych.” Brzmiał w mojej głowie na tyle głośno, że bałam się, iż jestem opętana lub coś z tych rzeczy. Nie jestem w stanie iść dziś do pracy. Rozmyślając nad sytuacja z przed 10 min. Poszłam do sklepu po papierosy. Nie paliłam już 5-6 lat. Takie sytuacje nie sprzyjają byłym palaczkom. Po dokonanym zakupie poszłam do parku nie opodal. Kiedy siedziałam tak na ławce rozglądając się w koło czułam, że coś wisi w powietrzu. To wszystko to nie może być przypadek…
 
__________________
Infinite in mystery is the gift of the goddess
We seek it thus, and take into the sky
Ripples form on the water’s surface
The wandering soul knows no rest.
Hiraga_Saito jest offline