Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2011, 23:41   #18
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
Awanturnik rozglądał się ciekawie po izbie gościnnej.

- Powiadam Wam, kompanio, nigdy nie odmawia się darmowego noclegu. Chyba nawet dużo pluskiew tu nie ma. Ale, Orenie, wspominałeś coś o ciszy, więc chwytając aluzję, przemieszczę swoją osobę w inną partię domu.

Cokolwiek ślepiec zamierzał: odpoczywać, medytować, oddawać się jednoosobowemu ars amandi, czy co tam w trakcie podróży porabiał na biwakach, towarzystwo Szczura nie było mu potrzebne.

- Powiem Wam jeszcze, że wyżerki też się nie odmawia. Gdzie tu jest kuchnia? Ciekawe, co na obiad? Zjadłbym rybę. Pstrąga. Ja z moim Mistrzem łapaliśmy pstrągi rękami, w górach, w rzece. I piekliśmy je na ogniu... - pociągnął nosem przypominając przy tym węszącego szczura - Nie, to chyba nie pstrąg.

Odwiesił na belkę swoją największą torbę, zawierającą ekwipunek podróżny i obozowy i pomaszerował za zapachem. Zamierzał przy okazji przyjrzeć się domostwu i powtykać nos w możliwie najwięcej miejsc.
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.
JanPolak jest offline