Wątek: Carcerie
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2011, 11:18   #10
Arsene
 
Arsene's Avatar
 
Reputacja: 1 Arsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwu
Cytat:
Napisał adriannn Zobacz post
Coś co mnie uderzyło: skoro masz proste klasy takie jak czarodziej, wojownik itp. to czemu wstawiasz magistra, kupca, rzemieślnika, wróżbitę i inżyniera? skoro są zawody to może lepiej aby były tylko zawody, albo tylko klasy? Jak są te profesje, które wymyśliłem to czemu nie ma... np. myśliwego? Marynarza? Żołnierza? Prawnika? Mnicha? Jak by ktoś chciał grać tymi profesjami? Rozumiem, że jak są podstawowe klasy wojownik, czarodziej, złodziej, paladyn, strzelec to wtedy należy wybrać z nich. Mam nadzieję, że mnie zrozumiałeś
To ja proponuję, aby do tych klas przypisać szereg rozszerzeń czy coś takiego. Wiecie, coś w stylu specjalizacji. Wówczas były by i wspomniane zawody czy coś na ich kształt, a także klasy. Problem tylko w tym, że pomysł wymaga dopracowania i dobrego przemyślenia, jak to zwykle jest z klasami w autorkach.
 
__________________
Także tego
Arsene jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem