Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2011, 19:22   #22
Huang
 
Huang's Avatar
 
Reputacja: 1 Huang jest jak klejnot wśród skałHuang jest jak klejnot wśród skałHuang jest jak klejnot wśród skałHuang jest jak klejnot wśród skałHuang jest jak klejnot wśród skałHuang jest jak klejnot wśród skałHuang jest jak klejnot wśród skałHuang jest jak klejnot wśród skałHuang jest jak klejnot wśród skałHuang jest jak klejnot wśród skałHuang jest jak klejnot wśród skał
Cóż... mnie na takich prawdziwych sesjach brakuje...
Dojrzałego podejścia. Tu chyba zaczyna się cały problem. Jasne, śmiechowe i odpałowe sesje tez moga być fajne ale kiedy jako MG wymyslisz sobie fajne wątki fabularne, ciekawe lokacje itp, chcesz by dało się to w miarę sensownie odegrać. Tak samo gdy jako gracz stworzysz postać o złożonej historii i psychice. Chcesz ją ciekawie i dobrze odegrać. To wszystko ostro sie psuje gdy gracze robią sobie durne żarty albo śmieja się z byle czego.
Nie wiem czemu (mnie też sie to czasem udziela, ale nie wiem wciąż czemu) sesja wyzwala w ludziach dziwny rodzaj humoru dzięki któremu śmieszy nas o wiele więcej niż zazwyczaj. Chyba jakieś narkotyki wywołują podobny efekt.
Ja osobiście jestem zakochany w literaturze i teatralnym podejściu do rpg. Chciałbym by na sesji dało się odegrać na prawdę interesujące sceny. Czasem poważne, czasem śmieszne, czasem budzące grozę. Wywołujące emocje. To jest jednak niemożliwe gdy gracze bądź MG nie traktują sesji dojrzale.
 
__________________
"...i to również przeminie..."
Huang jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem