Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-03-2011, 19:07   #28
Isengrim Faoiltiarna
 
Isengrim Faoiltiarna's Avatar
 
Reputacja: 1 Isengrim Faoiltiarna nie jest za bardzo znany
- Czy ktoś kurwa zechciałby mi wyjaśnić, co to za debil? - krzyknął Isengrim. Był wściekły, ponieważ cały klimat sytuacji, który musiał się już udzielić więźniowi, prysł jak mydlana bańka. - Wypierdalać z nim, zamknąć go w celi! Kurwa mać! - szybkim krokiem podszedł do paleniska i wyciągnął kolejny rozgrzany do czerwoności pręt. Jeszcze raz spojrzał na strażników i przyprowadzonego więźnia. Przez parę sekund zastanawiał się, dlaczego strażnik nazwał go kultystą, ale na razie miał inne rzeczy na głowie. Odwrócił się do więźnia.
- Mam dość pierdolonych gierek, twoich skamleń i wykrętów. Widzisz to? - machnął przed twarzą oskarżonego rozpalonym żelazem. - Albo w tej chwili powiesz mi, jakim cudem twoja żona wydostała się z celi, albo przestanę być miły. Zacznę od przypalania stóp. Później przyjdzie czas na jądra, podbrzusze, pachy, a na koniec wypalę ci jedno oko. Tylko jedno, żebyś dalej widział, co będę z tobą robił. Wiedz bowiem, że to, co przeżyjesz za chwilę, to tylko początek. Mów! Kto pomógł twojej żonie w ucieczce? Gdzie może się ona teraz znajdować?
 
__________________
"BEG FOR MERCY! Not that it will help you..."
Hoist the banner high! For Commoragh!!!
Isengrim Faoiltiarna jest offline