Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2011, 12:33   #236
Eleanor
 
Eleanor's Avatar
 
Reputacja: 1 Eleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputację
Może jestem idealistką, ale według mnie sesja powinna cieszyć.
Pisanie w niej powinno przynosić radość i satysfakcję.
Potrzebuję graczy, którzy reprezentują taką postawę bo to właśnie mnie nakręca.
Ta sesja z założenia miała być wspólna. Ja nie chcę być jedyną osobą odpowiedzialną za kreację świata. Lubię kiedy gracze też to robią. Kiedy nie tylko reagują, ale dają coś od siebie.

Nie wiem czy to tylko moje odczucie, ale mam wrażenie, że gdzieś po drodze coś straciliśmy. Coś co było na początku a czego już nie ma. Jakąś radość ze wspólnego pisania, czytania się wzajemnie.
Czegoś mi brakuje i nie chodzi tu o pisanie postów na ostatnią chwilę.
Próbowałam z wami rozmawiać przez gg, bo w komentarzach jakoś kiepsko nam idą rozmowy, ale mam odczucie, że to niczego nie zmieniło.

Wiem że moje podejście jest bardzo emocjonalne, ale inaczej nie potrafię.
Nie miałabym pojęcia co zrobić by uzdrowić tę sytuację. Jak ożywić sesję.
W tej sesji nie wchodzi w grę zmiana graczy. Nie można także dodać nikogo nowego bo nigdy by się nie wpisał w ścisłą grupę spadkobierców. Zawsze miałby gorszą, niższą pozycję.
 
__________________
The lady in red is dancing in me.

Ostatnio edytowane przez Eleanor : 13-03-2011 o 13:36.
Eleanor jest offline