Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2011, 13:39   #15
Indoctrine
 
Reputacja: 1 Indoctrine nie jest za bardzo znanyIndoctrine nie jest za bardzo znanyIndoctrine nie jest za bardzo znanyIndoctrine nie jest za bardzo znanyIndoctrine nie jest za bardzo znanyIndoctrine nie jest za bardzo znanyIndoctrine nie jest za bardzo znany
Aschaar--> W porównaniu do światów fantasy, SF jest, szczególnie na polskim rynku, niszą bardzo mało zagospodarowaną.

Cytat:
podręcznik jest niekompletny, ale już planujesz sesje...
Podręcznik jest dość kompletny, w DEMIE zawarta jest przecież tylko niewielka część całości. Około 350 stron z opisami w wersji pełnej, wyczerpuje tematyką znacznie lepiej..

Cytat:
wymagam przede wszystkim: kompletności i spójności logicznej.
Ja także Dlatego podręcznik JESZCZE nie jest wydany, doszlifowuję go od dość długiego czasu. Temu także, służą sesje, które prowadzę na konwentach i z udziałem betatesterów.

Achernar-->

Cytat:
Nie wiem czy znajdziesz wydawcę na tak bądź co bądź niszowy produkt.
To wydam sam

Cytat:
A tak po mojemu kilka umiejętności można by scalić
Specjalnie porozgraniczałem niektóre, aby nie robić niepotrzebnego bałaganu, że wszystko w jednym worku.

Cytat:
A z tymi rasami - dlaczego by nie? Jeżeli ktoś miałby odpowiednio dużo zapału do gry to powinna być umieszczona jakaś furtka pozwalająca na grę Obcymi.
Nie, to zbyt nierealne. Chodzi właśnie o psychologię Obcych, a nie fizjologię. Kilka kończyn więcej albo macki, to pikuś. Ale kompletnie inny układ nerwowy oraz psychika, to nie do przeskoczenia... Umiałbyś zagrać kalmarem? A jemu bliżej do nas niż Obcym

Będzie za to ciekawa opcja w jednym z dodatków, jeśli system się przyjmie, ale o tym później
 
Indoctrine jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem