Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2011, 01:32   #9
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Baczy Zobacz post
1. Czy plusik "Wytrenowany" można wybrać więcej niż raz?
Można - pamiętając o ograniczeniu punktowym do 17.


Cytat:
Napisał Baczy
2. Co z "Trzecią specjalizacją"? Nazywa się trzecia, a daje dwie dodatkowe? Na jakim poziomie są te dwie dodatkowe? Czy tego plusa można również wybrać dwukrotnie?
Chwila - pisze "masz dwie dodatkowe" a nie "plus dwie dodatkowe" Wybierając tego plusa masz - w sumie - 1 główną specjalizacje ("doktorat") i 2 dodatkowe ("magisterka"). Też można wybierać wielokrotnie. Nawet byłbym w stanie pójść na układ, że za dwa takie plusy można sobie kupić kolejny doktorat...


Cytat:
Napisał Baczy
3. Czy gra kimś z rosyjskich służb (dokładniej myślałem o kimś z GRU, może nawet konkretnie Specnaz) ma sens, biorąc po uwagę, że to w Ameryce dzieje się akcja (a przynajmniej początek)?
To da się przepchnąć. Idzie (gdzieś w tle) o międzynarodowy przemyt broni. Rosjanie też mogą być tym zainteresowani - mają w końcu swoich "terrorystów", a ich siatka wywiadowcza na bliskim wschodzie jest całkiem niezła. Stosunki przynajmniej oficjalnie są "ciepłe" i wszyscy mówią o współpracy... Jaka będzie prawda? To już inna kwestia.

Każdy z agentów będzie miał / dostawał jakieś wytyczne ze swojej agencji, a cywile też będą w coś zaplątani. Jak się rozstrzelicie po wszystkich możliwych kontynentach i agencjach to ja będę miał mniej roboty z wywołaniem zamętu...

Sama operacja "Czarna Karta" została opisana enigmatycznie (w zasadzie nieopisana), aby dać Graczom możliwość wyboru czegokolwiek z wyjątkiem komunistów i jakichś egzotycznych agencji z RPA czy innej Grecji... Liczę na to, że Gracze podepną się pod "liczące się" agencje...



Cytat:
Napisał stibium
zgłaszam się, czy z moją solidnością nie mam i tak na co liczyć?
Nie mam problemów z wywaleniem niepostującego gracza i zabiciem jego postaci. Czy taka odpowiedź rozwiewa twoje wątpliwości? Nie skreślam nikogo z góry, ale: jak napisałem - będę patrzył na dotychczasowe osiągnięcia...
 
Aschaar jest offline