Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2011, 11:58   #3
Porando
 
Porando's Avatar
 
Reputacja: 1 Porando ma wspaniałą reputacjęPorando ma wspaniałą reputacjęPorando ma wspaniałą reputacjęPorando ma wspaniałą reputacjęPorando ma wspaniałą reputacjęPorando ma wspaniałą reputacjęPorando ma wspaniałą reputacjęPorando ma wspaniałą reputacjęPorando ma wspaniałą reputacjęPorando ma wspaniałą reputacjęPorando ma wspaniałą reputację
Kto inny w tej beznadziejnej sytuacji wpadłby w panikę. Ale nie ja! - pomyślał Lionel. Jego natura nie pozwalała mu się poddać. Nigdy! /[1]/ Gdyby ktoś czytał mu teraz w myslach to usłyszałby:
Zamknięty w klatce? To i tak nic w porównaniu z zakopaniem w trumnie podczas rytułału przeistoczenia...
obdarty ze swoich mocy? trudno, skoro znów jestem człowiekiem i to nie minie to przeistoczę się jeszcze raz, tyle że tym razem przy pomocy krwii kogoś potężnego
skrajnie upokorzony? Odpłacę się z nawiązką! I wierz mi Jay, wymyślę ci coś gorszego niż szczury...


Czas opuścić to miejsce. - powiedział sam do siebie, przeraźliwie ochrypłym głosem. odchrząknął i splunął na podłogę. Dyszał ciężko, czując kłujący ból w płucach. Znów jestem człowiekiem... Z obrzydzeniem spojrzał na podłączoną do jego żył kroplówkę i natychmiast ją odłączył. Teraz tylko muszę wysikać to świństwo...

Następnie zainteresowały go łańcuchy którymi był skuty. Przyczepili mu je do żeber? Obejrzał dokładnie mocowania. Amatorzy. Da radę się uwolnić i przeżyć. Już chciał wyrwać je siłą, lecz wtedy usłyszał cichy pisk. /[2]/Szczur? Miał być za godzinę. Rozejrzał się po pomieszczeniu i wypatrzył klatkę. Wstał i chwiejnym krokiem podszedł bliżej. Otworzył klatkę i odczepił przywiązane do szczura rzeczy. /[3]/Kluczyk i kartka. Wstał jeszcze raz i znów się zachwiał. Ból głowy był nie do zniesienia, zakłócał wszystkie inny zmysły. Lionel ogromnym wysiłkiem woli utrzymał się jednak na nogach i ledwo dostrzegł kryształowe kule. /[4]/ Podszedł do nich i położył się obok.
Zanim w nie spojrzał, obmacał i przejrzał dokładnie łańcuch. A nóż kluczyk pasuje do ich zamka. Rozwinął kartkę i zaczął czytać...

/rzuty:
[1]Odwaga: 4 sukcesy
[2]percepcja[klatka] 1 sukces
[3]Zr+wysp 3 sukcesy
[4]percepcja[kule] 1 sukces (wydany pkt SW)/
 

Ostatnio edytowane przez Porando : 15-03-2011 o 15:45.
Porando jest offline