Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2011, 18:23   #11
Bloodsoul
 
Bloodsoul's Avatar
 
Reputacja: 1 Bloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodzeBloodsoul jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Draugdin Zobacz post
Co do strzelania to nie pisałem tego złośliwie i wiem, że sesje forumowe storytelling rządzą innymi prawami, ale proszę zachowajmy choć minimum realizmu. Nikt przynajmniej na pierwszym poziomie postaci nie będzie od razu strzelał jak Legolas czy też jak Aragorn mieczem i pochodnią odpędzał Upiory Pierścienia.
To jest dobre spostrzeżenie. Wiem, że społeczność starego świata jest głupia, ale mają świadomość, że nie są super herosami. Zresztą poczytajcie trochę, to nie DnD, tu jesteś przeciętnym, nic ponad - przynajmniej póki co.

Ach, i jeszcze jedno, niepotrzebnie przepisujecie czyjeś dialogi. Barwniej wyglądało by coś w tym stylu: "Po kilku pogróżkach, które padły w naszą stronę, postanowiłem/powiedziałem etc..."
 

Ostatnio edytowane przez Bloodsoul : 14-03-2011 o 18:32.
Bloodsoul jest offline