Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2011, 18:58   #244
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Harard
Nie podoba mi się za to absolutny prawie brak wykorzystywania historii naszych postaci. W pierwszej części oprócz Iana Pirata (facet z historii Liliel pojawiający się w 1 poście) nie było niczego. O historii Wulfa czy Brana praktycznie nie wiadomo nic. Lady, Sayene i Karenira zrobiły parę fajnych retrospekcji i opowiadań, Sekal jedną.
Jako, że większość posta kierowana jest do MG, ja odniosę się do tego, gdzie zostałem przywołany do tablicy.
I spytam: jakim prawem "wymaga" się, aby moja postać gadała o swojej historii etc? Co to ma wspólnego z fabułą, ewentualnie z samą kreacją postaci? Moim zdaniem nic. Ja tego nie lubię, nie lubię się babrać w przeszłości i bawić się wypisanymi w historii npcami, których swoją drogą nie wypisuję. Tak jak pisałem wcześniej, każdy inaczej widzi sesję, każdy inaczej do niej podchodzi. Dla mnie takie rzeczy, jak i dialogi z postaciami o przysłowiowym tyłku Maryny, są do dobrej gry niepotrzebne. I nie wiem, dlaczego mają wpływać na grę innych.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline