Wątek: Koty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-08-2006, 23:04   #2
LMGray
 
LMGray's Avatar
 
Reputacja: 1 LMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnie
Wspaniały temat, akurat dla mnie, a wszystko za sprawą pewnego małego kotka, który dostał mój brat (ten o którym pisałem w blogu) cztery lata temu. Otóż Linx bo tak zwał sie nasz ulubieniec był wspaniałym zwierzęciem, a także i po części członkiem rodziny, co prawda po roku miał już tylko 3,5 nogi, ale i tak był wspaniały. Jednakże jako inwalida mimo naszych głebokich strań zbyt długo nie cieszył sie już słońcem tej ziemi. Mimo to z powodu, iż zawsze na naszym podwórku zostawiana była karma, inne koty nauczyły sie przychodzić do nas. I tak w krótce nasz dom, trochę przypadkowo, został miejscem zebrań wszystkich kotów okolicy. Osobiście "zaadoptowaliśmy" dwa z nich, a nie minęło wiele czasu gdy urodziły się malutkie kociątka. I tak właśnie wczoraj na świat przyszedł LG9 -> czyli Linx Generation 9, prościej-dzięwiąty nasz kot po Linx-ie. Teraz już każdy następny dostaje imię, a raczej numer LGx . Jednym słowem jest naprawde ciekawie.

Czy lubie kot?
Zdecydowanie tak. Po pierwsze za ich zwinnośc i umiejętność wywijania sie z każdych tarapatów. Po drugie za ich samodzielność, malutki egoizm i podążanie własnymi ścieżkami. No i na końcu, co trzeba im przyznać małe kotki naprawdę są milutkie.


Pozdrawiam
 
__________________
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego?
Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie?"
George Bernard Shaw
LMGray jest offline