Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2011, 21:30   #18
kymil
 
kymil's Avatar
 
Reputacja: 1 kymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputacjękymil ma wspaniałą reputację
Odnośnie zasadzki, przecież nie możemy sobie mediować z opryszkami, gdy krok za kroczkiem chcą uciec do jaskini.
Mi się wydaje, że "Twardy" dobrze zarządził frontalny atak, a Keilan szył z łuku. Jeśli okaże się, że wrogów jest więcej, to proponuję zbrojny odwrót na z góry upatrzone pozycje taktyczne, czyli spi....my. Łucznicy, czyli Draug i Keilan nas osłaniają, itd.

Bloodsoul, myśmy Cie przecież zignorowali "fabularnie". Ktoś przecież musi powiedzieć zawsze: pomyślmy, poczekajmy. Tym razem nie dane nam było przez krasnoluda i elfa, wiadomo starsze rasy, to mądrzejsze...
Następnym razem możemy się przecież umówić, co i jak. Tutaj kości zostały rzucone, to gramy dalej.
Btw piszemy w 3 osobie liczbie pojedynczej, tak? Pytam bo w poście sugerowałeś 1 osobę.

Mój BG, to człowiek, Porywacz zwłok. A w rpg zaczynałem grę jak miałem lat 12.
 

Ostatnio edytowane przez kymil : 14-03-2011 o 21:33.
kymil jest offline