Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2011, 22:04   #20
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
E tam, przepraszam. Jakieś spektakularne harakiri a nie przepraszam.

Poważnie zaś, lejcie na to. Jak prowadzę staram się prowadzić fabularnie. Do rzutów jednak sięgam. tym razem zwyczajnie zapomniałem Wam napisać, ale zwykle w dungeon crawlu piszę, by po każdym poście Gracz rzucał se 5 k100 i wyniki pisał pod kreseczką, na końcu posta. Rzuty do wykorzystania MG na kolejkę. Od następnego posta tak róbcie.

Z Bielonkiem jest tak, że to mój pomysł na jego ćwiczenia pisania. Podejrzewam jednak, że masa tekstu [on na razie czytuje Mikołajka z bólem] zmęczy go na tyle, że zniechęci się. Wówczas będę miał wypaśnego elfa NPC'a. Nigdy nie grałem elfem i odczuwam do nich wstręt, więc nie wróżę mu długiego w takiej sytuacji żywota.

Teraz idę do kąpieli a później siądę i doczytam coście napisali.

A mechaniką się tak nie przejmujcie. Tutaj mimo wszystko liczy się akcja, zabawa słowem a nie k100. No, przynajmniej nie wyłącznie.

P
b
.
 
Bielon jest offline