Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2011, 12:04   #44
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
Blizna pokiwał głową tylko i zaczął myśleć, po dłuższej chwili milczenia podszedł do swojego fotela, rozsiadł się wygodnie i zmrużył oczy:
-Evans... Wydaje mi się, że coś tutaj jest nie tak, dokładniej jest to gra o dużą stawkę i nie mówią nam wszystkiego. Polityczny, Inacy, ze swoim okrętem... Tak i Flota cesarstwa....
-Garim, znamy się nie od wczoraj, obydwoje wiemy, że to nie jest misja pokojowa czy dobroczynna. Jesteśmy w wielkim gównie? Jesteśmy, teraz trzeba się z owego gówna wydostać
-Sugestie?
-Poza wiać już teraz? Tak, jedno... oni są ludźmi, są może wrogami ale...wróg mojego wroga... Zostać i rozpoznać bojem, zobaczyć do czego jest zdolny ten krążownik, o którym tyle mówią.
-I kula w łeb za niewykonanie rozkazu, sąd polowy orzeka zazwyczaj w jeden sposób i szybko- Blizna pokręcił głową - Stary już jestem i dużo widziałem, swoje życie dobrze przeżyłem... A wy? Młodzi? Dobrze, zastanówmy się lepiej jak pomoc im w razie konfrontacji. Czy SI rozgryzła algorytmy Inaków?
Evans pokręcił głową i wzruszył ramionami
-Nie wiem, pracowali nad tym ale czy cokolwiek się udało... pójdę do Cybernetyków i się ich zapytam- Evans odszedł do windy.
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.
one_worm jest offline