Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2011, 14:06   #66
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
Faszystowscy naukowcy oszaleli. Bo jak inaczej nazwać próbę zbudowania czegoś, co wyglądało na krzyżówkę średniowiecznego rycerza z jednoosobowym czołgiem? Że też, cholera, Lambert nie zabrał otwieracza do konserw.

- Dębski i Kingston! – leżąc na podłodze Adam krzyczał przez radiowęzeł – Jeśli mnie słyszycie, to uciekamy stąd. Miejsce spalone, szukajcie innej drogi, Niemcy mają jakieś… pancerze. Powodzenia i obyśmy się jeszcze spotkali! – rzucił mikrofon.

- Zbieramy się. – Mówił pełznąc po podłodze, gotów w każdej chwili być zasypany odłamkami z nieznanej broni. W drodze do kratki wentylacyjnej zaproponował jeszcze, by na odchodnym wysadzić panel kontrolny granatem („Zepsujmy Adolfowi jego zabawki!”) i umieścić pułapkę z kolejnego granatu po drodze (bo alianci zostali ostrzeżeni, by tędy nie iść).
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.
JanPolak jest offline