Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2011, 06:47   #103
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał deMaus
ale zasadniczo, oprócz stałego parametru jest jeszcze rzut k20, aby inicjatywa była zmienna i dawała każdemu szansę zadziałania jako pierwszy.
No właśnie. Nie mam nic przeciwko "mechanice by GM", ale to ponownie poproszę wyjaśnienie co jeszcze z niej jest wycięte, albo dołożone?


Czy mam złożyć deklaracje stałe? Wydawało mi się, że postacie zachowują się jak 8lvl, a teraz faktycznie wychodzi, że "gapowate ciule"...


Cytat:
Napisał Tochma
Myślę, ża akcja trwała po prostu sekundy i tak jak napisałeś w poście, mimo że ktoś próbowałby ostrzec, nie mógłby.
O, nie. Nawet jeżeli akcja trwała sekundy to coś każdy zdążyłby zrobić. Krzyknąć, rzucić zaklęcie, wyszarpnąć sztylet. To była tura gry, przy czym dla dwu postaci (widzących kulkę) nie było to zaskoczenie. Nawet gdyby palek był bez zbroi to była tura... Jak ptaszyna przebierała się przez zbroję to nawet więcej...

Ale jak napisałem - nie walczę o szczegóły, bo teraz nie ma po co. Akcja poszła.
 
Aschaar jest offline