Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2011, 09:31   #36
dreamwalker
 
dreamwalker's Avatar
 
Reputacja: 1 dreamwalker jest po prostu świetnydreamwalker jest po prostu świetnydreamwalker jest po prostu świetnydreamwalker jest po prostu świetnydreamwalker jest po prostu świetnydreamwalker jest po prostu świetnydreamwalker jest po prostu świetnydreamwalker jest po prostu świetnydreamwalker jest po prostu świetnydreamwalker jest po prostu świetnydreamwalker jest po prostu świetny
Hellon napił się. Spojrzał na Szczura, jakby zaksztusił się gdy usłyszał słowa o tym, że magia nie istnieje.
- O nie, mości panie. Magia istnieje. Jest jednak na tyle subtelna, że często ciężko Ci zauważyć jej działanie. Primarianie władają magią. Potężną. Ale nie taką, która umożliwia latanie przedmiotom. Specjaliują się w magii przemian. Mówią, że dążą do doskonałości przez stałe ulepszanie siebie. Mnie też chcieli "ulepszyć", ale okazało się, że ich zaklęcia na mnie nie działają. Co do szczegółów mojego pobytu - Hellos zmarszczył czoło - wiele cieni z przeszłości szamocze się po mojej głowie, ale starszy umysł niewiele potrafi sobie przypomnieć konkretnych szczegółów. Dzięki za wino, nieznajomy.
 
__________________
Światło dzieli od ciemności
Czasem tylko mały krok -
Wskazać można tych z jasności,
Innych nadal skrywa mrok.
dreamwalker jest offline