Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2011, 14:14   #37
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
Jak widać powyżej, wygłaszanie kategorycznych i niepopartych dowodami stwierdzeń jest świetną metodą nakłaniania ludzi do zaprezentowania swej wiedzy (jest to też dobra metoda wygrywania wyborów do rad miejskich). Szczur drapał się pod brodą, słuchając starca. Ulepszanie ludzi. Hmm…

„Miałem kiedyś kolegę, który hodował koguty. Krzyżował je i ulepszał, próbując uzyskać najbardziej dorodne i najpiękniejsze egzemplarze. Po długich, długich staraniach udało mu się wyhodować koguty czempiony. Wielkie, o okazałych grzebieniach, barwnych piórach i dumnym wejrzeniu. Kłopot w tym, że wszystkie były bezpłodne. Z ulepszaniem natury nie ma to tamto” – myślał.

Niesamowitości płynęły z ust starca. Ów jednak najwyraźniej nie miał zamiaru zwierzać się z własnych przeżyć. Szczur potrafił to uszanować, wszak sam pozostawił swą przeszłość za sobą.

- Nie ma za co. Smacznego. Aaale zanim pójdę, masz może jakieś rady, co do odwiedzania Primarian?

Uzyskawszy odpowiedź, udał się na poszukiwanie drużyny.

- Hop, hop! Drużyno!
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.

Ostatnio edytowane przez JanPolak : 18-03-2011 o 19:04.
JanPolak jest offline