Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-03-2011, 10:48   #85
Harard
 
Harard's Avatar
 
Reputacja: 1 Harard jest godny podziwuHarard jest godny podziwuHarard jest godny podziwuHarard jest godny podziwuHarard jest godny podziwuHarard jest godny podziwuHarard jest godny podziwuHarard jest godny podziwuHarard jest godny podziwuHarard jest godny podziwuHarard jest godny podziwu
Dziękuję pięknie mistrzowi i wszystkim współgraczom za wspólną zabawę. Była to jedna z oryginalniejszych sesji w jakiej brałem udział

Mat, zrobiłeś świetny klimat i chwała ci za to że dawałeś go wykorzystywać graczom do oporu. Inny mistrz byłby się wkurzył gdyby gracze zabijali prawie każdego napotkanego enpeca Bardzo mi się podobała koncepcja sesji, cieszę się że Lilka namówiła mnie na połączone historie postaci. Szczerze mówiąc Josh był chyba moją pierwszą taką chorą i porąbaną postacią w pbf

Czapki z głów dla graczy w drugiej grupce. Żałuję że Josh nie spotkał się z Rebeką, na pewno podyskutowaliby o koncepcji człowieka jako monady bez okien Świetnie mi się czytało Milly twoje posty. Baczy, twój psychol też był super.

Emilski, świetnie mi się z tobą grało, Torg to zajebista postać. Rozkręcałeś się w czasie trwania sesji, aż miło było czytać. Mnie się najlepiej podobała scena ze Stellą

To że Lilce psychopatki, demonice i inne postaci w tym typie wychodzą świetnie to już zdążyłem się przekonać wcześniej. Ale Jill była jedyna w swoim rodzaju. Rozmówki z diabłem były boskie, jak i cały wachlarz zachowań siostrzyczki

Jednym słowem, świetna sesja i mam nadzieję że pogramy razem w wielu innych.

Pozdrawiam,
Harard
 

Ostatnio edytowane przez Harard : 20-03-2011 o 10:52.
Harard jest offline