Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2011, 16:29   #26
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Qumi Zobacz post
Tak sobie myślałem trochę nad tym i po przeczytaniu Wolsunga i Klanarchii doszedłem do wniosku, że tym czego brakuje to... podział na sesje. W sensie sejse jako jakieś wydarzenia, które się przerywa i potem znawia, taki akty czy sceny. Właśnie pomiędzy sesjami, pod koniec czy na początku, rozdaje się PD, przedmioty, itd. Na forum sesje są ciągle, nagrody często otrzymuje się po długim czasie. I tak np. w Wolsungu czy Klanarchii za udział w sesji, sam udział, otrzymujesz PD, tu jakby to szwankuje.
Bielon się kłania każda jego sesja ma kilka odsłon. Obecne Rycerskie obyczaje idą bodaj w trzeciej. Po między każdymi jest rozdawane PD.... Tak samo czytałem gdzieś że graczom brakuje nagród. U Bielona również i one występują...

Czego mi brakuje? Sesji która będzie ciągła i wystąpi nie w dwóch-trzech odsłonach. A w trzydziestu trzech i nie znudzi się ani MG ani graczom.
 
Icarius jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem