Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2011, 17:08   #27
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Icarius Zobacz post
Czego mi brakuje? Sesji która będzie ciągła i wystąpi nie w dwóch-trzech odsłonach. A w trzydziestu trzech i nie znudzi się ani MG ani graczom.
Najdalej jak zaszedłem (będąc MG) to chyba około 12, ale była i znacznie dłuższa (w ilości wypowiedzi), która mogła i dłużej trwać, ale skończyła się bodajże na 7 z przyczyn technicznych. Oczywiście piszę tu o jednolinijkowych. Tyle, że ja też nie zamierzam dzielić tego na różne tematy skoro ci sami gracze grają nawet jak ich postacie umierają to wchodzą kolejne postacie, a temat jeden pozostaje.

Żeby gra była naprawdę długa to konieczna jest systematyczność. Ludzie mają gorsze i lepsze dni, ale niezależnie od tego powinni odpisywać.
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem