Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-03-2011, 00:44   #49
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
Srebrne pociski wśród czerni kosmosu. Coraz bliższe, niczym szarańcza obsiadająca drzewo, coraz bardziej oplatające statek. Ostatnie sekundy wydają się przeciągać. Pojedyncze obrazy wgryzają się w umysł z przeraźliwą czytelnością. Ręka ściskająca przepustnicę. Tańczące na monitorze wskaźniki tarcz. Czerwone lampki awaryjne, ich liczba rośnie z każdą sekundą. I radar. Na nim kosmos pełen wrogów.

Łamiący się syntetyczny głos wyrywa z zaduma.
- Jon, sprawność tarcz wynosi 4%. Penetracja pancerza w 12 miejscach. Sprawność silników 15$&&^&$^*)&#$AAAAAAAAAAAAAAA...temy nawigacyjne uszkodzDZODZOOOOOO…trzymywania życia nieszczelNIESZCZELszczelny. KatapuuuuTaaa uszkodzona. Moje zasilanie zostało odłąąąąąooooooo........ ZASILANNNNNNNIE AWARYJNE. Namierzenie przez 5 wrogich jedn…

- AM. – Przerwał pilot.

- Tak Jon? – syntetyczny głos zabrzmiał w chwili kompletnej ciszy.

- Zawsze Cię kochałem.

Eksplozja rozrywa myśliwiec, wypełniając kosmos deszczem stygnących odłamków.


ODSZEDŁ NA WIECZNĄ WACHTĘ
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.
JanPolak jest offline